Titranga ‒ Feniksas vs Kauno NTI-PN (61:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Inirtingoje kovoje triumfavo „Kauno NTI-PN“

2020 sausio 14 d., Antradienis, 00:22 val., peržiūros: 651

Sausio 13 dieną 18:30 val., Kauno NTI-PN sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Titranga – Feniksas“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 61:65 (16:12, 17:15, 10:22, 18:16).

Rungtynių pradžia buvo kovinga, tačiau nerezultatyvi. Komandos aktyviai gynėsi, todėl buvo nemažai klaidų ir pramestų metimų, todėl po 5 kėlinio minučių rezultatas buvo 5:6 svečių naudai. Kėliniui įsibėgėjus komandos pradėjo žaisti rezultatyviau ir po pirmo kėlinio, nežymiu skirtumu pirmavo „Titranga – Feniksas“ 12:16. Antrajame kėlinyje komandos toliau atkakliai kovojo taškas į tašką. Nors svečiai visą laiką laikė pranašumą savo rankose, šeimininkai padedami gausaus palaikymo nė akimirkai nenusileido ir sekė iš paskos. Po dviejų kėlinių priekyje svečiai rezultatu 27:33.

Trečiasis kėlinys pateikė nemažai staigmenų. Atradę ramybę gynyboje „Kauno NTI-PN“ suvystė varžovų puolimą, perimė kelis kamuolius, leidusius lengvai pelnyti taškus greitose atakose ir jau kėlinio viduryje persvėrė rezultatą savo naudai. Laimėję kėlinį 22:10 šeimininkai po trečiojo kėlinio turėjo 6 taškų pranašumą savo rankose (49:43). Ketvirtajame kėlinyje užvirė rimčiausia kova. Komandos nesivaržydamos stengėsi atiduoti visas jėgas ir išplėšti pergalę. Visą kėlinį „Titrangą – Feniksas“ vis artėjo prie varžovų po vieną tašką ir likus mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos komandas skyrė vos 2 taškai. Tačiau Linas Duoba šaltakraujiškai sumetė baudos metimus rungtynių pabaigoje ir „Kauno NTI-PN“ šventė pergalę rezultatu 65:61.

Atkaklioje kovoje triumfavo „Kauno Rami“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Kauno Rami“ gana lengvai palaužė „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Titranga ‒ Feniksas“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:21 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Kauno NTI-PN“ revanšas „Kauno Rami“ ekipai (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 19:33 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:08 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Titranga ‒ Feniksas“ visgi krito prieš „Kauno Rami“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:21 val.)Trečiąjį kėlinį 23 taškais laimėję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Kauno NTI-PN“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)L. Žvinklis fantastišku tritaškiu išplėšė „Batniavai“ pratęsimą, tačiau galutine pergale džiaugėsi „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)