Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs Grande (85:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 birželio 15 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą

2020 birželio 15 d., Pirmadienis, 20:28 val., peržiūros: 1237

Pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ ir „Grande".

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir švieslentėje degė lygus rezultatas 8:8. Visgi, tada „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ surengė spurtą 17:4 ir po pirmo kėlinio jau pirmavo dviženkliu pranašumu 25:12.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar nutolo – 34:16. Bet tada iniciatyvos ėmėsi „Grande" ekipos duetas R.Issak ir E.Petrauskas – pirmasis taškus vertė iš po krepšio, antrasis – prasiveržimais bei tolimais metimais ir svečiai priartėjo per vieną metimą – 43:40.

Trečiajame kėlinuke vyko apylygė kova ir tik kelių tritaškių dėka „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sugebėjo kiek atitrūkti – 65:58.

Lemiamame kėlinyje R.Issak pasismagino dviem dėjimais, taip užvesdamas savo ekipą lemiamam šturmui, tačiau šeimininkai jį atlaikė ir iškovojo sunkią, bet pelnytą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 85:77 (25:12, 18:28, 22:18, 20:19).

I.Konovalenko („Asociacija „Krepšinio pasaulis“):

sužaidėm komandiškai, neskubėjom, stengėmės be klaidų galą sužaisti, tvarkingai ir laimėjom.

12 atk. kam.

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ po itin sunkios kovos palaužė „Ryterna Group“ ir žais Mažosios taurės finale (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:04 val.)