Vilniaus krepšinio lyga vs БК «Бродяги» (66:69)EABL Kaunas Grand Prix 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Vilniaus krepšinio lyga“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti БК «Бродяги» pranašumą

2017 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 17:54 val., peržiūros: 403

Lapkričio 11 dieną „Kaustos“ sporto salėje įvyko „EABL Kaunas Grand Prix 2017“ rungtynės, kuriose „Vilniaus krepšinio lyga“ rungtyniavo prieš БК «Бродяги».

Rungtynes geriau pradėjo „VKL“, bet vėliau 10 taškų be atsako pelnė БК «Бродяги» (5:10). Visgi kėlinio antroje pusėje komandos žaidė lygiai ir sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 1 taškas (16:17). Antrame kėlinyje toliau vyko lygi kova. Didžiąją laiko dalį pirmavo ukrainiečiai, o sužaidus du kėlinius komandas skyrė trys taškai (33:30). Trečiame kėlinyje į priekį išsiveržė „VKL“, o antroje kėlinio pusėje trapią persvarą susigrąžino БК «Бродяги». Sužaidus tris kėlinius priekyje buvo БК «Бродяги» (46:52). Ketvirto kėlinio pradžioje „VKL“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų, bet vėliau БК «Бродяги» vėl pabėgo ir išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos (66:69).

„VKL“ treneris Ž. Čėnas: „Lygioje kovoje pralaimėjome. Varžovų pergalę lėmė visiškos smulkmenos. Tai visada lemia, kai komanda laimi trim taškais. Varžovams krito, o mums nekrito mūsų metimai. Kai kur suklydome kur neturėjome suklysti. Lyg viskas pagal planą, bet gale vistiek kažko pritrūko. Viskas susideda iš dalių, o jei viena dalis nedirba tai ir visas mechanizmas stringa. Antrose rungtynėse mūsų toks žaidimas buvo.“ Paklaustas, ar po pirmų rungtynių nejautė komanda nuovargio, treneris atsakė: „Rotacija gera buvo, žaidėjai neturėjo pavargti po pirmų rungtynių. Varžovams ir buvo tokios pat salygos, lyg ir nepavargome...“

„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ Didžiąją taurę išsivežė svečiai iš Ukrainos ‒ БК „Бродяги“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Vilniaus krepšinio lyga“ užtikrintai įveikė „Środowiskowa BasketLiga.pl“ (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 18:08 val.)„Środowiskowa BasketLiga.pl“ nepasipriešino БК «Бродяги» (72:87) (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 20:33 val.)„EABL Kaunas Grand Prix 2017“ rungtynėse dėl trečiosios vietos ‒ BK „Anzāģe“ pergalė prieš „VKL“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)