Kauno TPMC vs Lietuvos sporto universitetas (111:77)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 30 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą

2022 sausio 30 d., Sekmadienis, 17:28 val., peržiūros: 482

Sausio 30 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko I lygos ekipos – "Kauno TPMC" (6-1) ir "Lietuvos sporto universitetas" (0-7).

Rungtynių pradžią "Lietuvos sporto universitetas" pradėjo trimis tritaškiais bei dviem dėjimais, tačiau iš po krepšio taškus vertę "Kauno TPMC" krepšininkai visgi laimėjo pirmąjį kėlinį 25:22.

Antrajame kėlinuke šeimininkai sumetė tris tolimus metimus, kelis metimus iš po krepšio pridėjo G.Jevstignejevas ir "Kauno TPMC" įpusėjus susitikimui jau buvo įgiję dviženklę persvarą 54:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje "Kauno TPMC" surengė spurtą ir per penkias minutes dar labiau nutolo – 74:51. Ir toliau puolime puikiai žaidę šeimininkai po trijų kėlinių pirmavo 85:55.

Ketvirtame kėlinuke „Kauno TPMC“ ir toliau didino savo persvarą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 111:77 (25:22, 29:19, 31:14, 26:22).

9 taškai

„Reunion“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:57 val.)„R2P Sport“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 22:47 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:55 val.)„Kauno TPMC“ lengvai nugalėjo „VDU“ komandą (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 21:58 val.)„R2P Sport“ įveikė jaunuosius „Lietuvos sporto universiteto“ krepšininkus (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 23:18 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2022 balandžio 26 d., antradienis, 23:38 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Reunion“ komandą (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)