Kauno TPMC vs GZP (120:83)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką

2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 17:15 val., peržiūros: 502

Sekmadienį, lapkričio 14 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko B lygos rungtynės tarp „Kauno TPMC“ (1-0) bei „GZP“ (0-0) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo Kauno TPMC“ krepšininkai, kurie po D. Gudeliausko tritaškio nutolo 18:10. Visgi tada, „GZP“ surengė spurtą 1:10 ir išsiveržė į priekį. Bet kėlinį sėkmingiau pabaigė šeimininkai, kurie po pirmo kėlinio buvo priekyje 26:22.

Antrojo kėlinio pradžioje po M. Zutkio dėjimo greitoje atakojeKauno TPMC“ nutolo dviženkle persvara 37:27. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai pritaikė presingą per visą aikštelę, kas iškart privertė svečių žaidėjus klysti, o tas klaidas „Kauno TPMC“ ekipa rezultatyviai išnaudojo ir įpusėjus susitikimui jau pirmavo 64:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje T.Vyšniauskas pelnė aštuonis taškus paeiliui „GZP“ ekipai. Bet Kauno TPMC“ nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir po trijų kėlinių, kurio metu E.Barkus papuošė rungtynes dar vienu dėjimu, rezultatas buvo 89:64.

Ketvirtame kėlinuke šeimininkai tik dar labiau padidino savo persvarą ir nesunkiai laimėjo šias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 120:83 (26:22, 38:16, 25:26, 31:19).

Martynas Stonkus

„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė įtikinamą pergalę (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 16:59 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ lengvai nugalėjo „VDU“ komandą (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 21:58 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)Antroje rungtynių pusėje susiėmę „Kauno TPMC“ krepšininkai įveikė „VDU“ penketuką (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:19 val.)„Reunion“ susitvarkė su „GZP“ (83:75) (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:49 val.)