Kauno švara vs Kautech (88:89)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atkaklioje dvikovoje „Kautech“ palaužė „Kauno švaros“ krepšininkus

2023 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 23:07 val., peržiūros: 422

Ketvirtadienį, vasario 2 d., Kauno švaros sporto salėje įvyko „I“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Kauno švara“ ir svečių „Kautech“.

Rungtynes labiau užsidegę pradėjo šeimininkų komandą, kurie sužaidė 5 minutes įsiveržė į priekį – 20:15. Sužaidus dar 2 minutes komandos pradėjo žaisti apylygiai ir svečiams pavyko pradėti mažinti atsilikimą – 22:17. Likus iki ketvirčio galo 1 minutei geriau sužaidė šeimininkai ir išsaugojo 12 taškų pranašumą – 31:19. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau vėl geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai ir dar labiau nutolo nuo savo varžovų – 40:31. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis abi komandos vėl sužaidė apylygiai. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai persvarą išsaugojo – 50:39.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėjo svečiai, kurie per pirmąsias trečiojo ketvirčio minutes persvėrė rezultatą ir išsiveržė į priekį 2 taškais (51:53), tačiau priešininkai nepasimetė ir persvėrė rezultatą savo naudai – 59:56. Likus iki ketvirčio kelioms minutėms Kautech“ surengė spurtą ir trečiąjį ketvirtį užbaigė 5 taškų pranašumu – 62:67. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų krepšininkai atsilikimą panaikino ir išlygino rezultatą , likus šiek tiek daugiau nei 4 minutėm iki kėlinio pabaigos (77:77). Toliau žaidimas vyko taškas į tašką ir paskutinėmis sekundėmis geriau sužaidė svečių komanda ir iškovojo pergalę rezultatu – 88:89.

16 taškų

Beveik visas rungtynes pirmavę „Kautech“ įveikė „Kauno švarą“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„LSU“ nepasipriešino „Kauno švaros“ ekipai (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kautech“ sutriuškino keturiese rungtynes užbaigusius „R2P Sport“ krepšininkus (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „R2P Sport“ visgi pralaimėjo „Kauno švara“ ekipai (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Kautech“ pervažiavo „LSU“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 18:36 val.)Nesunki „Kautech“ pergalė prieš „LSU“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Kautech“ nepasigailėjo „R2P Sport“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)Nesunkią pergalę įsirašė „Kautech“ krepšininkai (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:16 val.)