Kautech vs GZP (78:59)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 02 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nesunkią pergalę įsirašė „Kautech“ krepšininkai

2023 balandžio 02 d., Sekmadienis, 20:16 val., peržiūros: 463

Sekmadienį, balandžio 2 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko 1 lygos varžybos tarp "Kautech" ir "GZP" .

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos žaidė labai vangiai ir prireikė šiek tiek laiko, kol komandos įsibėgėjo. Jį minimaliu skirtumu laimėjo 15:14. Antrajame komandų rezulatatyvumas, kaip ir buvo planuota, išaugo, o žaidimas ir toliau vyko taškas į tašką. "Kautech" lyderis per pirmus du kėlinus buvo L.Miknevičius, kuris pelnė 11 taškų ir padėjo savo komandai susikrauti menką pranašumą prieš "GZP" krepšininkus – 40:35.

Antroje rungtynių pusėje "Kautech" bandė išnaudoti savo pranašumus prieš "GZP" po krepšiu ir kiekvieną ataką atakavo per tai. Tiesiog solidžiau atrodė "Kautech" ir trečiasis kėlinys pasibaigė tritaškiu paskutinėmis sekundėmis nuo vidurio, kurį pataikė P.Irtmonas. Rezultatas po 3 kėlinių buvo 56:43. Ketvirtajame kėlinyje, nors ir "GZP" rodė neblogą krepšinį, bet susirinko tik penkiese ir to neužteko atsilaikyti prieš "Kautech" krepšininkus. Galutinis varžybų rezultatas 78:59 (15:14, 25:21, 16:8, 22:16).

14 atk. kam.

I lygoje: „7bet x Reunion“ pergalė prieš „Kautech“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:30 val.)Nesunki „Kautech“ pergalė prieš „LSU“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„GZP“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 21:42 val.)„GZP“ neatsilaikė prieš „Kautech“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:11 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „7bet x Reunion“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:56 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kautech“ palaužė „Kauno švaros“ krepšininkus (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kautech“ įveikė „Kauno švarą“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įveikė „LSU“ komandą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 18:51 val.)„Kautech“ iškovojo dar vieną pergalę (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)