LSU vs GZP (58:110)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 kovo 20 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„GZP“ lengvai įveikė „LSU“ komandą

2023 kovo 20 d., Pirmadienis, 18:37 val., peržiūros: 330

Kovo 20 dieną LSU sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "LSU" priemė svečius "GZP" komandą. "LSU" buvo pralaimėję visas 10 žaistų rungtynių. "GZP" sąskaitoje buvo penkios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Pirmas tris rungtynių minutes geriau žaidė "GZP", kurie gynėsi be klaidų ir pirmavo rezultatu 0:9. Netrukus pirmus taškus pelnė "LSU" (2:9). "LSU" paprašė minutės pertraukėlės. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 10 taškų (7:17). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apyligiai, sužaidus pirmą kėlinį rezultatas buvo 16:24.

Sužaidus minutę antrame kėlinyje minutės pertraukėlės paprašė "LSU" (16:29). Vėliau persvara didėjo "GZP" naujai. Sužaidus pusę rungtynių rezultatu 33:50 laiminėjo "GZP".

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas buvo padidėjęs iki 23 taškų (37:60). Vėliau persvara pamažu augo "GZP" naudai. Sužaidus tris kėlinius rezultatu 45:87 pirmavo "GZP".

Septintą minutę šimtąjį tašką pelnė "GZP" (58:101). Rungtynių pabaigoje dar vieną gerą atkarpą sužaidę "GZP" laimėjo rungtynes rezultatu 58:110.

Lukas Aleksiūnas

Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įveikė „LSU“ komandą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 18:51 val.)„R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „LSU“ jaunimą (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Kautech“ pervažiavo „LSU“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 18:36 val.)„GZP“ neatsilaikė prieš „Kautech“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:11 val.)„7bet x Reunion“ puolimas nuplovė „LSU“ ekipą (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:11 val.)„Kautech“ antrose pusfinalio rungtynėse įveikė „GZP“ ir pateko į finalą (2023 gegužės 02 d., antradienis, 22:57 val.)„GZP“ nepasipriešino „R2P Sport“ (2023 sausio 14 d., šeštadienis, 15:49 val.)Nesunki „Kautech“ pergalė prieš „LSU“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„GZP“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 21:42 val.)„GZP“ šešetas pasidalino savo patirtimi su LSU juos sutriuškindami (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 20:34 val.)