GZP vs R2P Sport (88:65)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 13 d., Penktadienis, 20:40 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„GZP“ nepasipriešino „R2P Sport“

2023 sausio 14 d., Šeštadienis, 15:49 val., peržiūros: 320

Penktadienį, sausio 13 d., Žaliakalnio progimnazijos porto salėje įvyko „I“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „GZP“ ir svečių „R2P Sport“.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė „GZP“ (1:0), bet tuo ir pasibaigė, nes 4 minutės rungtynės vyko labai nerezultatyviai. Vėliau komandos žaidė lygiai. trečia minutę komandas skyrė trys taškai. Ketvirčio pabaigoje „GZP“ taikliu metimu sumažino varžovų persvarą iki vieno taškų – 11:12. Antrasis ketvirtis vyko tuo pačiu scenarijumi visą kėlinį. Svečiai pradžiai padidindavo savo pranašumą, o tuomet geresnę atkarpą sužaisdavo šeimininkai ir sumažindavo atsilikimą iki minimalaus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 38:28.

Trečiame ketvirtyje abi komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, bet nei vienai, nei kitai komandai nepavyko kažko nuveikti. Ketvirčiui įpusėjus, „GZP“ įgijo 15 taškų pranašumą ir per likusį kėlinio laiką išsaugojo taškus savo rankose – 58:53. Lemiamą ketvirtį vėl geriau pradėjo „GZP“, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir sumažino rezultatą. Svečių komanda labai kentėjo nuo metimų pataikymo. Ši bėda jiems neleido pasivyti varžovų ir „GZP“ iškovo pergalę rezultatu – 88:65.

15 taškų

„Kautech“ nepasigailėjo „R2P Sport“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:06 val.)„GZP“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 21:42 val.)„GZP“ neatsilaikė prieš „Kautech“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:11 val.)GZP pergalė prieš R2P Sport (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:07 val.)„GZP“ lengvai įveikė „LSU“ komandą (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 18:37 val.)„Kautech“ sutriuškino keturiese rungtynes užbaigusius „R2P Sport“ krepšininkus (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)Į vieną kasą: „R2P Sport“ sutriuškino „LSU“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:22 val.)„GZP“ šešetas pasidalino savo patirtimi su LSU juos sutriuškindami (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 20:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įveikė „LSU“ komandą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 18:51 val.)„7bet x Reunion“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:56 val.)