Kauno švara vs R2P Sport (78:63)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Sėkmingai rungtynes pradėję „R2P Sport“ visgi pralaimėjo „Kauno švara“ ekipai

2022 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 22:29 val., peržiūros: 561

Lapkričio 24 d., ketvirtadienį, Kauno švaros salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kauno švara“ (1-0) ir „R2P Sport“ (0-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje „R2P Sport“ smeigė keturis tritaškius metimus ir iškart tolo dviženkliu pranašumu 6:16. Vėliau abiejų ekipų rezultatyvumas sumažėjo, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 13:21.

Antrajame kėlinuke svečiai sužaidė labai nerezultatyviai, o tuo pasinaudojusi „Kauno švara“ kirpo rezultatą iki 28:30.

Trečiajame kėlinyje po R.Issak tolimo metimo rezultatas tapo lygus 42:42. Kėlinio pabaigoje „Kauno švara“ pagaliau persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai ir po trijų kėlinių buvo priekyje 53:49.

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai surengė nedidelį spurtą 7:0 ir nutolo dviženkliu pranašumu 60:49. Nors „R2P Sport“ iškart kirpo savo deficitą iki penkių taškų, tačiau „Kauno švara“ pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 78:63 (13:21, 15:9, 25:19, 25:14).

Edmundas Bliuvas

Beveik visas rungtynes pirmavę „Kautech“ įveikė „Kauno švarą“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„LSU“ nepasipriešino „Kauno švaros“ ekipai (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Pusfinalio seriją „7bet x Reunion“ pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno švarą“ (2023 balandžio 11 d., antradienis, 21:45 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kautech“ palaužė „Kauno švaros“ krepšininkus (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Į vieną kasą: „R2P Sport“ sutriuškino „LSU“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:22 val.)Lemtingas J.Tumpos metimas išplėšė „Kauno švarai“ pergalę. (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Kautech“ sutriuškino keturiese rungtynes užbaigusius „R2P Sport“ krepšininkus (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „LSU“ jaunimą (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:02 val.)