KM „Žalgiris“ 2 vs Kauno švara (80:92)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 kovo 25 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Ketvirtfinalį „Kauno švara“ pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2

2024 kovo 25 d., Pirmadienis, 21:35 val., peržiūros: 97

Kovo 25 dieną KM Žalgiris sporto salėje įvyko I lygos pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" 2 priemė svečius "Kauno švarą".

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė apylygiai (2:3). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Kauno švaros" persvara buvo padidėjusi iki septynių taškų (7:14). Netrukus KM "Žalgiris" 2 pasivijo varžovus, bet kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidę "Kauno švara" persvarą susigrąžino (24:28).

Baigiantis antrai antro kėlinio minutei skirtumas padidėjo iki devynių taškų (24:33). Prsidėjus antrai kėlinio pusei pirmą kartą KM "Žalgiris" 2 išsiveržė į priekį (37:36). Kėlinio antroje pusėje KM "Žalgiris" 2 išsaugojo dviejų taškų pranašumą (46:44).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes vieno taško persvarą turėjo KM "Žalgiris" 2 (49:48). Netrukus greitu puolimu KM "Žalgiris" 2 rengė atakas, pataikė porą svarbių tritaškių ir likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės (62:52). Greitai žaisdami "Kauno švara" kėlinio pabaigoje sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (66:64).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes į priekį išsiveržė "Kauno švara" (69:72). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Kauno švaros" persvara padidėjo iki 10 taškų, o KM "Žalgiris" 2 paprašė minutės pertraukėlės (70:80). Rungtynių pabaigoje "Kauno švara" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 80:92.

Vytautas Janušonis

„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo aktyviai žaidusius KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Kauno švara“ įveikė ketvirtame kėlinyje varžovus prisivijusius KM „Žalgirį“ (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ 2 (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)„Kauno Švara“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:00 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje atrodęs „Reunion“ nepaliko vilčių KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 21:30 val.)