Kauno švara vs KM „Žalgiris“ 2 (111:70)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 kovo 26 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį

2024 kovo 26 d., Antradienis, 20:16 val., peržiūros: 40

Antradienį Kauno švaros sporto salėje įvyko I lygos ketvirtfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Kauno švara" ir KM "Žalgiris – 2". Pirmose rungtynėse "Kauno švara" įrodė pranašumą prieš varžovus.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje "Kauno švara" surengė sėkmingą atkarpą, kur atitrūko nuo varžovų ( 22:12). Antrame kėlinyje KM "Žalgiris – 2" toliau strigo gynyboje, o aikštelės šeimininkai su kiekviena minute didino pranašumą ( 38:20). Per likusį laiką V.Gadliauskas toliau žaidė nesustabdomai ir "Kauno švara" skaičiavo 22 taškų pranašumą – 54:32

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "Kauno švara" toliau įrodinėjo, kad jie šiandien yra verti pergalės ( 86:50). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas. "Kauno švara" antrą kartą įrodė pranašumą prieš KM "Žalgiris – 2" ir žengia į pusfinalį, kur jų lauks "Reunion" iššūkis. Galutinis rezultatas – 111:70 (22:12, 32:20, 32:18, 25:20)

Motiejus Pauliukevičius

„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo aktyviai žaidusius KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)„Kauno Švara“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:00 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)„Kauno švara“ įveikė ketvirtame kėlinyje varžovus prisivijusius KM „Žalgirį“ (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)