Kauno švara vs Reunion (79:60)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 09 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą

2024 balandžio 09 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 84

Trečiadienį Kauno švaros sporto salėje įvyko I lygos pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Kauno švara" ir "Reunion".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "Kauno švara" pradėjo įrodinėti savo pranašumą, o svečiams sunkiai sekėsi kurti atakas. Aikštelės šeimininkai ketvirtį užbaigė 14:0 spurtu ir komandas skyrė 17 taškų ( 30:13). Antrame kėlinyje toliau "Reunion" žaidėjams nesiklijavo žaidimas tiek puolime, tiek gynyboje ir šeimininkai išlaikė turėtą pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 44:26

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo gintis zonine gynybą, kur skirtumas ėmė tirpti. Po minutės pertraukėlės "Kauno švara" atsigavo po šalto dušo ir taikliais metimais atstatė turėtą pranašumą ( 63:46). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas, kur "Kauno švara" išlaikė atotrūkį ir išsiveržė pusfinalio serijoje 1:0. Galutinis rezultatas – 79:60 (30:13, 14:13, 19:20, 16:14)

8 taškai

Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Kauno švara“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Reunion“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)Ketvirtame kėlinyje sugriuvę „Kautech“ nusileido „Reunion“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:11 val.)Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Kautech“ paskutinėmis minutėmis palaužė „Kauno švara“ ekipą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)Ketvirtfinalį „Kauno švara“ pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Kauno Švara“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:00 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lietuvos sporto universitetas 2“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:20 val.)