KM „Žalgiris“ vs Kauno švara (59:67)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 18 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno švara“ įveikė ketvirtame kėlinyje varžovus prisivijusius KM „Žalgirį“

2024 sausio 18 d., Ketvirtadienis, 21:24 val., peržiūros: 181

Sausio 18 dieną KM "Žalgiris" sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" priemė svečius "Kauno švarą". "Kauno švara" buvo laimėję penkis kartus ir vieną kartą buvo pralaimėję. "Žalgirio" sąskaitoje buvo dvi pergalės ir penki pralaimėjimai.

Pirmas dvi rungtynių minutes geriau žaidė "Kauno švara", kurie gynėsi be klaidų ir pirmavo rezultatu 0:5. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė penki taškai (4:9). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Žalgiris", kuriems pavyko sumažinti varžovų persvarą iki vieno taško (17:18).

Antro kėlinio pradžioje du taškus su pražanga pelnė "Kauno švara", o "Žalgiris" paprašė minutės pertraukėlės sužaidus minutę su puse (17:21). Vėliau komandos žaidė lygiai, prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė keturi taškai (21:25). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Kauno švara", kuriem pavyko padidinti persvarą iki 12 taškų (25:37).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 14 taškų (27:41). Prtasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas buvo sumažėjęs iki 10 taškų (36:46). Antroje kėlinio pusėje "Žalgiriui" trūko taiklių metimų, o "Kauno švara" po truputi didino persvarą, kuri sužaidus tris kėlinius buvo 21 taškas (39:59).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas išliko 20 taškų (41:61). Kėlinio viduryje komandas skyrė 18 taškų (47:65). Per likusį laiką "Kauno švara" neleido varžovams atkurti intrigos ir įveikė juos rezultatu 59:67.

Domantas Strimilas

„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo aktyviai žaidusius KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Ketvirtfinalį „Kauno švara“ pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„Kauno švara“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Reunion“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Kautech“ itin lengvai susidorojo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Kauno Švara“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:00 val.)„Kauno švara“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris ‒ 2“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 kovo 26 d., antradienis, 20:16 val.)