Kauno švara vs Neveronys ‒ KKA (80:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 22 d., Antradienis, 20:05 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“

2022 vasario 22 d., Antradienis, 21:17 val., peržiūros: 381

Vasario 22 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius "Neveronis – KKA". "Kauno švara" buvo laimėję septynis kartus ir penkis kartus buvo pralaimėję. "Neveronys – KKA" buvo laimėję vienuolika kartų ir kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Kauno švara" turėjo penkių taškų persvarą (16:11). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidėjai "Kauno švara", kurie buvo padidinę persvarą iki devynių taškų, bet kėlinio pabaigoje "Neveronys – KKA" sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (27:21).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo "Neveronys – KKA", kurie per pirmas dvi minutes sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (31:28). Baigiantis ketvirtai minutei rezultatas buvo lygus, po taiklaus "Neveronių – KKA" tritaškio, o minutės pertraukėlės paprašė "Kauno švara" (34:34). Vėliau komandos žaidė lygiai, o kėlinio pabaigoje "Kauno švara" persvėrė rezultatą (44:42).

Prasidėjus trečiam kėliniui "Neveronys – KKA" taikliu tritaškiu išvedė į priekį svečius (44:45). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Neveronys – KKA" toliau žaidė greoitomis atakomis, rinko taškus ir pirmavo rezultatu 49:54, o "Kauno švara" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apyligiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė trys taškai (57:60).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas vis dar skyrė trys taškai (62:65). Trečią minutę į priekį išsiveržė "Kauno švara", o minutės pertraukėlės paprašė "Neveronys – KKA" (66:65). Likus kiek daugiau nei minutei taikliu tritaškiu "Neveronys – KKA" išsiveržė į priekį, o "Kauno švara" paprašė minutės pertraukėlės (76:79). Rungtynių pabaigoje geriau žaidė "Neveronys – KKA" ir pasiekė pergalę rezultatu 85:80.

13 atk. kam.

Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „ICE“ įveikė „Kauno švara“ (2022 balandžio 12 d., antradienis, 21:45 val.)Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Kauno švara“ įveikė „Spartą“ (2022 sausio 25 d., antradienis, 21:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)Dramatiškame mače „Neveronys ‒ KKA“ pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ užbaigė „Pikenpoko“ sezoną (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)