Neveronys ‒ KKA vs Gemavila (100:58)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 23 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“

2021 gruodžio 23 d., Ketvirtadienis, 21:19 val., peržiūros: 430

Gruodžio 23 dieną krepšinio mokyklos "Žalgiris" sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Neveronys – KKA" priemė svečius "Gemavila" komandą. "Neveronys – KKA" buvo laimėję visas šešias rungtynes. "Gemavila" turėjo dvi pergales ir keturis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus dvi minutes rezultatu 2:0 pirmavo "Neveronys – KKA". Prasidėjus penktai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė "Gemavila" (4:2). Vėliau komandos žaidė rezultatyviau, aštuntą minutę komandas skyrė trys taškai (16:13). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o "Neveronys – KKA" išlaikė trijų taškų persvarą (23:20).

Antrą kėlinį truputi geriau pradėjo "Neveronys – KKA", kurie per tris minutes padidino persvarą iki šešių taškų (28:22). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Gemavila" sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (30:27). "Gemavilai" pradėjus prasčiau pataikyti tritaškius, "Neveronys – KKA" padidino persvarą iki septynių taškų 43:36.

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos gynėsi be klaidų. Tik ketvirtą minutę buvo pelnyti pirmi kėlinio taškai, kai juos pelnė "Gemavila" (43:38). Netrukus taikliu metimu atsakė "Neveronys – KKA" (45:38). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki 11 taškų (49:38), o "Gemavila" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apyligiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 15 taškų (59:44).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Neveronys – KKA" padidino persvarą iki 18 taškų (64:46). Vėliau "Gemavila" dar labiau leido pabėgti varžovams, daugiausiai taškus pelnydami greitomis atakomis. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:58.

Edvinas Nemeikša

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“ (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)Dramatiškame mače „Neveronys ‒ KKA“ pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Neveronys ‒ KKA“ užbaigė „Pikenpoko“ sezoną (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)