Birštono SC “Olimpas“ vs Kauno Rami (72:62)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Birštono sporto centras, Kęstučio g. 14, Birštonas, LT-59210

O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“

2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 14:11 val., peržiūros: 341

Kovo 20 dieną Birštono sporto centre buvo sužaistos II lygos Didžiosios taurės pirmosios aštunftinalio rungtynės tarp Birštono SC “Olimpas“ ir „Kauno Rami“ ekipų.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai – pačioje pradžioje sumetė kelis tritaškius, vėliau pridėjo keletą metimų iš po krepšio, kas ir leido laimėti pirmąjį kėlinį 19:11.

Antro kėlinio pradžioje Birštono SC “Olimpas“ iškart tolo dviženkle persvara 24:13. Visgi, labai greitai „Kauno Rami“ priartėjo iki trijų taškų deficito, bet kėlinį sėkmingiau pabaigę šeimininkai vėl kiek nutolo. Įpusėjus susitikimui 33:25.

Trečiajame kėlinyje po dviejų A. Lencevičiaus tritaškių „Kauno Rami“ artėjo iki 38:35. Bet tada tolimu metimu atsakė J.Tamošiūnas, kelis metimus pridėjo O.Brazdžionis ir šeimininkai vėl kiek nutolo – 51:44.

Lemiamą kėlinį Birštono SC “Olimpas“ pradėjo spurtu 8:0, po kurio svečiai jau nebepavijo varžovų. Galutinis susitikimo rezultatas 72:62 (19:11, 14:14, 18:19, 21:18).

15 atk. kam.

Matulaičių tandemas atnešė „Skroblų alėja“ ekipai pergalę prieš „Kauno Rami“ (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)Birštono SC “Olimpas“ per pusantros minutės sumetė 4 tritaškius ir iškovojo dramatišką pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 sausio 18 d., antradienis, 21:45 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC “Olimpas“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (81:67) (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:38 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)Birštono SC “Olimpą“ į pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ atvedė rezultatyvus O. Brazdžionis (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:34 val.)Birštono SC “Olimpas“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Spartą“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:29 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)Birštono SC “Olimpas“ įveikė „Gemavila“ ekipą ir toliau neklumpa (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 21:42 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57) (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)