Gemavila vs Birštono SC “Olimpas“ (60:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 03 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Birštono SC “Olimpas“ įveikė „Gemavila“ ekipą ir toliau neklumpa

2021 gruodžio 03 d., Penktadienis, 21:42 val., peržiūros: 375

Gruodžio 3 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos rungtynės tarp šeimininkų „Gemavila“ (1-2) ir Birštono SC “Olimpas“ (3-0).

Pirmajame kėlinyje Birštono SC “Olimpas“ ekipą į priekį patraukė O.Brazdžionis ir T.Miliūnas, tačiau „Gemavila“ atsakė dviem Ž. Jašino tritaškiais, keliais A. Pūro metimais iš po krepšio, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 18:19.

Antrojo kėlinio pradžioje po dviejų tolimų metimų „Gemavila“ išsiveržė į priekį 23:27. Bet tada Birštono SC “Olimpas“ surengė spurtą, persvėrė rezultatą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 34:40.

Trečiojo kėlinio viduryje svečiams pavyko įgyti dviženklį pranašumą, kurį pavyko išlaikyti ir iki kėlinio pabaigos. Po trijų kėlinių – 43:58.

Paskutiniame kėlinuke Birštono SC “Olimpas“ įtvirtino savo pergalę ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Galutinis susitikimo rezultatas 60:78 (18:19, 16:21, 9:18, 17:20).

Evaldas Šerpenskas

Po atkaklios kovos KK“Žaibas“ įveikė „Gemavilos“ ekipą (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:00 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)Birštono SC “Olimpas“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Spartą“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:29 val.)„Olimpas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 18:40 val.)O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)Birštono SC “Olimpas“ per pusantros minutės sumetė 4 tritaškius ir iškovojo dramatišką pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 sausio 18 d., antradienis, 21:45 val.)Birštono SC “Olimpą“ į pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ atvedė rezultatyvus O. Brazdžionis (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:34 val.)Atkaklioje dvikovoje „Pusė velnio“ palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)„ICE“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Gemavila“ ekipą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:24 val.)