ICE vs KM „Žalgiris“ 2005 (69:101)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 17 d., Antradienis, 19:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KM „Žalgiris“ 2005“ įtikinamai nugalėjo „ICE“

2022 gegužės 17 d., Antradienis, 21:07 val., peržiūros: 431

Pirmadienį, gegužės 17 dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko II lygos ketvirtfinalio antrosios varžybos tarp šeimininkų – „ICE“ bei svečių – „KM „Žalgiris“ 2005“.

Rungtynes komandos pradėjo gana aktyviai ir greitai. Šeimininkai viso kėlinio metu nesugebėjo suderinti taikiklio ir itin strigo puolime. Tuo netruko pasinaudoti svečių ekipa, kuriai puolime rankos atsirišo įpusėjus ketvirčiui. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:29. Antrojo kėlinio pradžioje „ICE“ smeigė du taiklius tritaškius paeiliui ir išlygino rezultatą. Visgi, tuomet neblogą atkarpą sužaidė svečiai ir vėl pradėjo tolti nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką su didesniais sunkumais puolime nesusidūrusi svečių ekipa įgijo jau 10 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:52.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai ir toliau nemažino apsukų ir pradžiai visus taškus rinko tritaškiais metimais. Jie smeigė kelius taiklius tolimus metimus ir skirtumas tarp komandų perkopė ir 18 taškų ribą, o per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir skirtumas per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:77. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „KM „Žalgiris“ 2005“ be didesnio vargo sutriuškino „ICE“. Galutinis rungtynių rezultatas 69:101.

Karolis Pavalkis

KM „Žalgiris“ 2005 tritaškių lietumi paskandino „Spartą“ (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:27 val.)KM „Žalgiris“ 2005“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ komandą (2021 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:16 val.)KM „Žalgiris“ 2005 po permainingos kovos nugalėjo „Pikenpokas“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:24 val.)KM „Žalgiris“ 2005” gana lengvai įveikė negausiai susirinkusį „Neveronys ‒ KKA“ kolektyvą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 22:28 val.)C lygoje: Užtikrinta KM „Žalgiris“ 2005 pergalė prieš BC „Rhino“ (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)KM „Žalgiris“ 2005 apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 21:59 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ 2005 ekipai pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 sausio 21 d., penktadienis, 21:34 val.)KM „Žalgiris“ 2005 pirmose pusfinalio rungtynėse įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 gegužės 24 d., antradienis, 21:45 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „KM „Žalgiris“ 2005“ pergalę (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:24 val.)„ICE“ įtikinama pergale pradėjo sezoną prieš „Pusė velnio“ (79:43) (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 21:09 val.)