ICE vs Pusė velnio (79:43)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 08 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ įtikinama pergale pradėjo sezoną prieš „Pusė velnio“ (79:43)

2021 lapkričio 08 d., Pirmadienis, 21:09 val., peržiūros: 605

Lapkričio 8 dieną, 19:00 val., V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos „ICE“ (šeimininkai) ir „Pusė velnio“ (svečiai).

Pirmąjame kėlinyje dar vyko atkakli kova ir po dešimties minučių rezultatas švieslentėje rodė minimalią svečių persvarą (15:16). Tačiau antrąjame ketvirtyje "ICE" komandos gynėjas M.Maslennikovas smeigė keturis tolimus metimus, dar du pridėjo komandos draugai ir prieš ilgąją pertrauką jau solidų pranašumą turėjo šeimininkai (39:25).

Trečiąjame kėlinyje "ICE" komanda dar įjungė aukštesnę pavarą ir varžovams per kėlinį leidusi įmesti tik tris taškus, nurūko į priekį. Tai leido susikrauti daugiau nei užtikrintą persvarą prieš lemiamą ketvirtį (52:28). Svečiams ir toliau nekrito tolimi metimai, kurių tikslą pasiekė tik 6-i iš 29-ių šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 79:43.

„ICE“ komandos treneris Tomas Jonkus:

Smagu, surinkome naują sudėtį komandos, norėjosi pasižiūrėti šiandien koks tas vaizdas, aišku jis dar nebus tas tikrasis, bet atrodo, kad smagus kolektyvas nusimato, tai tikiuosi, kad ir sezonas geras bus. Norėčiau palinkėti savo komandai motyvacijos rinktis į kiekvienas rungtynes ir jausti malonumą žaidžiant krepšinį.

5 taškai

„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)„ICE“ pasiėmė nesunkią pergalę prieš „T.A.D.“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:29 val.)II lygos atkrinamosiose: MB „Užveža“ pergalė prieš Pusė velnio (2022 kovo 17 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„Eldažnis & Limobus.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Pusė velnio“ pranašumą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)„ICE“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Gemavila“ ekipą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:24 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susidorojo su „Pusė velnio“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„ICE“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:13 val.)„KM „Žalgiris“ 2005“ įtikinamai nugalėjo „ICE“ (2022 gegužės 17 d., antradienis, 21:07 val.)