KM „Žalgiris“ 2005 vs Skroblų alėja (79:85)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikiai iš toli atakavusi „Skroblų alėja“ išsiveržė serijoje prieš KM „Žalgiris“ 2005 į priekį

2022 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 21:45 val., peržiūros: 351

Balandžio 14 dieną KM Žalgiris sporto salėje buvo sužaistos II lygos Didžiosios taurės pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp KM „Žalgiris“ 2005 ir „Skroblų alėja“ ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Skroblų alėja“ ekipa, kuri puikiai atlaikinėjo jaunųjų žalgiriečių spaudimą, mažai klydo ir pasinaudoję netiksliais šeimininkų baudos metimais tolo dviženkliu pranašumu 9:19, tačiau KM „Žalgiris“ 2005 kėlinį baigė šešiais taškais be atsako, o pirmasis kėlinukas baigėsi 15:19.

Antrajame kėlinyje po trijų „Skroblų alėja“ tritaškių bei kelių greitų atakų skirtumas tarp komandų vėl tapo dviženklis 19:32. Nors svečiai buvo padidinę savo pranašumą iki aštuoniolikos taškų, bet T. Stankevičiaus du tritaškiai truputį sumažino skirtumą. Įpusėjus susitikimui 28:43.

Trečiąjį kėlinį ir vėl puikiai pradėjo „Skroblų alėja“ krepšininkai, kurie sužaidus tris minutes jau buvo nutolę 36:57. Vėliau žaidimas apsilygino, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 48:68.

Ketvirtame kėlinuke po dviejų M. Kinderevičiaus tikslių tolimų šūvių jaunieji žalgiriečiai artėjo iki 61:73. Nors KM „Žalgiris“ 2005 metimais iš po krepšio sugebėjo priartėti iki keturių taškų, tačiau „Skroblų alėja“ išlaikė pergalę savo rankose. Galutinis susitikimo rezultatas 79:85 (15:19, 13:24, 20:25, 31:17).

Lukas Grėbliūnas

Matulaičių tandemas atnešė „Skroblų alėja“ ekipai pergalę prieš „Kauno Rami“ (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)SK „Mattas“ išrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkams (2021 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:29 val.)Trečiajame kėlinyje visiškai sustoję „Valpainiai“ nepasipriešino KM „Žalgiris“ 2005 ekipai (2022 vasario 18 d., penktadienis, 21:34 val.)„Skroblų alėja“ išlygino serijos su „Alta transportas“ ekipa rezultatą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno švara“ atkakliose runtynėse palaužė KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkų pasipriešinimą (2022 vasario 11 d., penktadienis, 21:56 val.)