Skroblų alėja vs Pusė velnio (86:58)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 23 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą

2022 vasario 23 d., Trečiadienis, 20:20 val., peržiūros: 353

Kauno TPMC sporto salėje įvyko II lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Skroblų alėja" ir "Pusė velnio".

Rungtynės prasidėjo "Skroblų alėjos" ekipos naudai, kur greitai susikrovė pranašumą ir besibaigiant ketvirčiui šeimininkai turėjo 12 taškų pranašumą ( 23:11). Antrame kėlinyje tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, kėlinio pabaigoje "Skroblų alėja" sugebėjo pasididinti pranašumą iki 17 taškų – 49:32

Po ilgosios pertraukos "Pusė velnio" pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką "Skroblų alėja" atsitiesė ir susikrovė rekordinį pranašumą ( 69:46). Lemiamame kėlinyje "Pusė velnio" nesugebėjo sukurti intrigos ir turėjo pripažinti "Skroblų alėjos" ekipos pranašumą. Galutinis rezultatas – 86:58 (23:11, 26:21, 20:14, 17:12)

8 taškai

„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Kauna Rami“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pusė velnio“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Skroblų alėja“ uždusino „ICE“ ekipą savo gynybos gniaužtuose (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58) (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Skroblų alėja“ išlygino serijos su „Alta transportas“ ekipa rezultatą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Pusė velnio“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir išliko nepralaimėjusi (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)