UNO vs Kauno TPMC ‒ 2 (83:88)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kauno TPMC-2 po sunkios kovos įveikė UNO

2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 22:47 val., peržiūros: 228

Trečiadienio vakarą Kauno švaros sporto salėje vyko II lygos reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko Kauno TPMC-2 bei UNO ekipos. Po atkaklios kovos UNO ekipa rezultatu 83:88 (24:24, 16:26, 20:18, 23:20) turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Abi komandos į aikštelę išėjo nugalėti, todėl jau nuo pat pradžios įsivyravo įtampa ir nepasitenkinimas kiekvienu nenaudingu teisėjų švilpuku. Abi komandos savo žaidimą grindė puolimu iš po krepšio, vyko apylygė kova. Ir tik keli taiklūs tritaškiai metimai padėjo Kauno TPMC-2 ekipai išsiveržti į priekį prieš ilgąją pertrauką.

Nors trečiajame kėlinyje svečiams pavyko dar labiau padidinti pranašumą (46:59), namų šeimininkai nesiruošė pasiduoti. Likus 2-iems minutėms iki rungtynių pabaigos, UNO krepšininkai įgavo antrą kvėpavimą ir sumažino atsilikimą 78:82. Deja, nepavykus pataikyti kelių tolimų metimų, viltys išplėšti pergalę pranyko. Kauno TPMC-2 šventė pergalę ir džiūgavo. Tikrasis jų pergalės kalvis šį vakarą tapo kapitonas M.Gailiūnas. Gynėjas šiandien ne tik tempė komandą sunkiu momentu, bet ir dalino nuostabaus grožio perdavimus.

Nerijus Petrauskas

„Valpainiai“ po sunkios kovos nugalėjo „UNO“ (80:75) (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo lengvą pergalę (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „T.A.D.“ ekipą be pergalių (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 20:24 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)“Kauno TPMC ‒ 2“ ir antrą kartą susitvarkė su „Sparta“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ atkaklioje kovoje nusileido „Neveronys ‒ KKA“ (49:93) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:23 val.)