Kauno TPMC ‒ 2 vs Sparta (89:80)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

“Kauno TPMC ‒ 2“ ir antrą kartą susitvarkė su „Sparta“

2022 kovo 20 d., Sekmadienis, 20:09 val., peržiūros: 403

Kovo 20 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos Didžiosios taurės antrosios šešioliktfinalio rungtynės tarp “Kauno TPMC – 2“ ir „Sparta“ ekipų. Pirmąsias ekipų rungtynes “Kauno TPMC – 2“ buvo laimėjęs trylikos taškų persvara.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo “Kauno TPMC – 2“ krepšininkai, kurie iškart atitrūko 10:2. Bet „Sparta“ trimis tritaškiais kirpo deficitą iki trijų taškų 16:13. Visgi, kėlinio pabaigą šeimininkai pabaigė spurtu, kuris leido po pirmo kėlinio būti priekyje 23:15.

Antrojo kėlinio pradžioje po dviejų tritaškių “Kauno TPMC – 2“ tolo 35:19. Visgi, T. Šoriaus ir D. Didžiūno tritaškiai mažino svečių deficitą iki šešių taškų, bet R.Petrauskas kėlinio pabaigoje vėl atstatė dviženklę persvarą šeimininkams. Įpusėjus susitikimui 49:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje R.Petrauskas aštuoniais taškais iš eilės dar labiau tolino “Kauno TPMC – 2“. Susikrautą pranašumą išlaikę šeimininkai po trijų kėlinių pirmavo 70:53.

Ketvirto kėlinio pradžioje po D. Didžiūno metimų „Sparta“ artėjo iki 76:66. Visgi, lemiamo štrumo svečiai nesurengė ir turėjo antrą kartą pripažinti “Kauno TPMC – 2“ ekipos pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 89:80 (23:15, 26:24, 21:14, 19:27).

5 perimt. kam.

„Kauno TPMC ‒ 2“ antroje pusėje palaužė Ariogalos „Urta“ ekipą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Gemavila“ (55:81) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:49 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo lengvą pergalę (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Spartą“ (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:57 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 22:00 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ atkaklioje kovoje nusileido „Neveronys ‒ KKA“ (49:93) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:23 val.)