Alta transportas vs KSM `93 ‒ Bulvaras (102:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 06 d., Pirmadienis, 20:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Lengvą pergalę įsirašė „Alta transportas“.

2023 vasario 06 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 226

Pirmadienį, vasario 6 dieną, Kauno technologijų mokymo sporto salėje įvyko 2 etapo 2 lygos lygos D pogrupio varžybos tarp "Alta transportas" ir "KSM '93 ‒ Bulvaras".

Rungtynės prasidėjo greitomis "Alta transportas" atakomis ir taikliais tritaškiais, kas leido susikrauti saugų 12 taškų pranašumą 24:12. Antrajame kėlinyje "Alta transportas" įjungė aukštesnę pavarą ir 6 taškų skirtumą pavertė 28 per 6 minutes. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 54:26. Antroji rungtynių pusė jokių intrigų nekėlė ir buvo tik formulumas po tokio antrojo rungtynių kėlinio. Žaidimas susilygino ir rezultatyviose rungtynėse užtikrintą pergalę pasiekė "Alta transportas" rezultatu 102:73.

Robertas Kozlovski

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Alta transportas“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 09:25 val.)2 lygos ketvirtfinalyje į priekį įsiveržė „Alta transportas“. (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ įveikė „Alta transporto“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)Pusfinalį pergale pradėjo „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:38 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.)Negausiai susirinkę „Alfa transportas“ įveikė „GZP ‒ 2“ krepšininkus (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:24 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)