Arko vs Alta transportas (98:88)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Arko“ įveikė „Alta transporto“ ekipą

2023 vasario 13 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 371

Pirmadienį, vasario 13 d., Kauno kolegijos centro sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Arko“ ir svečių „Alta transportas“.

Rungtynės prasidėjo „Alta transportas“ naudai, kurie užtikrinčiau atrodė puolime ir išsaugojo susikrautą pranašumą ( 14:31). Puikiai antrą kėlinį pradėję svečiai labai greitai įgijo dviženklį pranašumą ir įpusėjus kėliniui pirmavo 28:48. Visgi, šeimininkams pavyko apmažinti turimą deficitą. Įpusėjus susitikimui 41:55.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai tolimais metimais pradėjo lipti varžovams ant kulnų (66:73). Lemiame kėlinyje tarp komandų užvirė taškas į tašką kova. Sužaidus 5 minutes šeimininkai vis labiau mažino skirtumą ir likus iki ketvirčio pabaigos kelioms minutėms persvėrė rezultatą į savas rankas ir jį išsaugojo iki rungtynių galo – 98:88.

Linas Vėlavičius

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Alta transportas“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 09:25 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)2 lygos ketvirtfinalyje į priekį įsiveržė „Alta transportas“. (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Arko“ gana lengvai patiesė „Ažytėnų“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:49 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Alta transportas“. (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 22:29 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)