Kauno švara vs Užveža (79:87)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 24 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Savo pranašumą prieš Kauno „Švarą“ įrodė „Užveža“

2023 sausio 24 d., Antradienis, 21:37 val., peržiūros: 184

Antradienį, sausio 24 dieną, Kauno švaros salėje įvyko 2 etapo II lygos F pogrupio varžybos tarp šeimininkų- Kauno "Švaros" bei svečių- "Užveža".

Per pirmas rungtynių 5 minutes svečiai puikiai atakavo krepšį ir savo sąskaitoje jau turėjo 20 taškų. Kauno "Švara" nepasidavė ir šiek tiek sumažino skirtumą – 28:16. Antrajame svečiai tarsi užmigo ir šeimininkai tuo pasinaudoję grįžo į varžybas ir sumažino atsilikimą iki vienženklio. Tai ilgai netruko, nes vėl aukštesnę pavarą įjungė "Užveža" ir rezultatas po dviejų kėlinių buvo 52:34.

Trečiajame kėlinyje visi šeimininkų bandymai priartėti prie varžovų buvo numalšinti ir svečiai išlaikė gan saugų pranašumą 70:55. Ketvirtajame kėlinyje nors ir aikštelėje vyko įnirtinga kova, svečiai kontroliavo varžybas ir laimėjo rezultatu 87:79.

Darius Daugininkas

Antrose aštunfinalio rungtynėse „Skroblų alėja“ atsirevanšavo „Užveža“ komandai (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)II lygos mažosios taurės bronzininkais tapo „Užveža“ (2023 birželio 06 d., antradienis, 22:53 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Užvežai“ (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)2 lygoje ‒ lengva „Užveža“ pergalė (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 21:54 val.)Kėlinio pabaigoje „Kauno švara“ įveikė „ICE“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2023 sausio 10 d., antradienis, 21:32 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ pratęsime įveikė įveikė „Užveža“ komandą (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)2 lygoje ‒ „Kauno Švaros“ antroji pergalė. (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 17:22 val.)„UNO“ pasiekė pirmą pergalę, įveikdami „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 21:44 val.)