Kauno švara vs UNO (76:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„UNO“ pasiekė pirmą pergalę, įveikdami „Kauno švara“ ekipą

2022 lapkričio 15 d., Antradienis, 21:44 val., peržiūros: 302

Lapkričio 15 d., antradienį, Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos II lygos C pogrupio rungtynės tarp „Kauno švara“ (0-1) ir „UNO“ (0-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje, dėka dviejų tikslių G. Šuklevičiaus tolimų metimų „UNO“ nutolo 7:13. Visgi, per likusį laiką svečiai įmetė vos 4 taškus, o tuo pasinaudojusi „Kauno švara“ persvėrė rungtynių svarstykles ir po pirmo kėlinio pirmavo 23:17.

Antrojo kėlinio pradžioje „UNO“ spurtavo 2:11 ir vėl išsiveržė į priekį 25:28. Bet vėliau šeimininkų žaidėjas P.Vosgirdas sumetė tris tritaškius, o kėlinį metimu iš vidurio aikštės pabaigė E.Kaluginas, kas leido „Kauno švara“ ekipai įpusėjus susitikimui pirmauti 43:41.

Trečiasis kėlinys vyko taškas į tašką, į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda, o kėlinys baigėsi priekyje būnant „UNO“ ekipai 65:67.

Lemiamame kėlinuke po šešių V. Želvio taškų svečiai tolo 72:79. Nors po J. Tumpos tolimo metimo skirtumas mažėjo iki 4 taškų, tačiau A.Olberkis tritaškiu metimu likus 35 sekundes uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 76:86 (23:17, 20:24, 22:26, 11:19).

Justinas Laužadis

„Lympo“ įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Kauno švarą“ (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:23 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „KrepsinioFanai.lt“ komandą (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)„ICE“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno švarą“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 21:14 val.) „Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:31 val.)„UNO“ po atkaklios kovos įveikė MB „TR Project“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)„UNO“ po permainingos kovos įveikė antroje pusėje užstrigusią BC „Rhino“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:00 val.)