Kauno Rami vs Alta transportas (84:94)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 16 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“

2022 gruodžio 16 d., Penktadienis, 21:52 val., peržiūros: 380

Penktadienį, gruodžio 16 dieną Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko, II lygos B pogrupio varžybos tarp šeimininkų- Kauno Rami bei svečių- Alta transportas.

Pirmoje rungtynių pusėje geriau sekėsi svečiams. Kietesnę gynybą bei geriau realizavę metimus iš tritaškio zonos (37 proc. taiklumas), Alta transportas gretai įgijo dviženklį pranašumą: 40-50.

Antrojoje rungtynių pusėje Kauno Rami dar bandė vytis varžovus kovingumu po krepšiu. Tačiau gerą pataikymą ir komandinį žaidimą iki pat rungtynių galo demonstravę svečiai, nepaleido pergalės iš rankų bei šventė užtikrintą pergalę rezultatu: 84:94 (17:25, 23:25, 19:24, 25:20).

18 taškų

II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Valpainiai“ po pratęsimo palaužė Kauno „Rami“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 22:47 val.)„Alta transportas“ išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje prieš „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:38 val.)