Kauno Rami vs Valpainiai (93:97)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 24 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Valpainiai“ po pratęsimo palaužė Kauno „Rami“

2023 vasario 24 d., Penktadienis, 22:47 val., peržiūros: 331

Penktadienį, vasario 24 diena, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos E pogrupio rungtynės tarp šeimininkų- Kauno „Rami“ bei svečių- „Valpainiai“.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai. Tiek „Valpainiai“, tiek Kauno „Rami“ tiksliai realizavo taškus iš žaidimo, to pasakoje, skirtumas tarp komandų po pirmųjų dvidešimties minučių išliko minimalus: 34:38.

Antrojoje rungtynių pusėje Kauno „Rami“ perėmė iniciatyvą realizuodami tritaškius 54 proc. taiklumu. Geras tritaškių pataikymas, leido šeimininkams likus žaisti 39 sekundes iki ketvirto kėlinio pabaigos turėti 6 taškų pranašumą. Tačiau „Valpainiai“ neketino pasiduoti. Greiti realizuoti taškai bei kieta gynyba, leido svečiams išplėšti pratęsimą.

Pratęsimo metu geriau sekėsi svečiams. Rotaciją praradę Kauno „Rami“ nesugebėjo atlaikyti greito bei komandinio „Valpainiai“ puolimo.

Galutinis rungtynių rezultatas:93:97 (14:17, 20:21, 18:20, 31:25, 10:14).

Marius Geštautas

II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Valpainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:05 val.) „Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:31 val.)II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:36 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:27 val.)Valpainiai susitvarkė su Rhino (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)„TR Project“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ komandą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:43 val.)