BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs KSM `93 ‒ Bulvaras (51:91)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt

2022 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 21:46 val., peržiūros: 354

Lapkričio 17 d., ketvirtadienį, Kauno TMC salėje buvo sužaistos II lygos B pogrupio rungtynės tarp BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (1-1) ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ (1-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje per keturias pirmas minutes M.Staniukaitis sumetė 10 taškų, oKSM '93 ‒ Bulvaras“ tolo iki 9:15. Vėliau šis žaidėjas dar pataikė du tolimus metimus, tris pridėjo ir E.Mološčiakas, o svečiai pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 19:32.

Antrojo kelinio pradžioje KSM '93 ‒ Bulvaras“ dar labiau tolo ir įpusėjus kėliniui jau pirmavo 21:41. Vėliau svečiai dar pridėjo tris tritaškius ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 28:50.

Trečią kėlinį „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pradėjo spurtu 0:11. Per šį kėlinuką BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt sumetė vos keturis taškus, o tuo naudojęsi svečiai dar labiau tvirtino savo pranašumą. Po trijų kėlinių 32:70.

Ketvirtame kėlinuke „KSM '93 ‒ Bulvaras“ žaidėjai kiek atsipalaidavo, tačiau vistiek sugebėjo laimėti ir jį. Galutinis susitikimo rezultatas 51:91 (19:32, 9:18, 4:20, 19:21).

13 atk. kam.

Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)Negausiai susirinkę “KSM ’93 ‒ Bulvaras” vyrukai išvargo pergalę prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ pratęsime įveikė įveikė „Užveža“ komandą (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)“KSM ’93 ‒ Bulvaras” užtikrintai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:27 val.)