BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs Lympo (57:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt

2023 vasario 08 d., Trečiadienis, 02:56 val., peržiūros: 256

Vasario 7 dienos vakarą, Kauno kolegijos mažojoje salėje, susitiko II lygos komandos „Lympo“ ir BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt. Lengvą pergalę pasiekė „Lympo“ 57:74 (13:16, 16:21, 19:15, 9:22).

Pirmoji rungtynių pusė vyko taškas į tašką, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje „Lympo“ surengė spurtą, po kurio rezultatas tapo 37:29.

Antrosios rungtynių pusės pradžia nieko nesiskyrė nuo pirmosios. „Lympo“ vis pabėgdavo nuo varžovų ir turėdavo dviženklę persvarą, tačiau BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt taip lengvai nepasidavė ir po trijų kėlinių turėjo tik dviejų taškų deficitą 52:50. Ketvirtajame kėlinyje „Lympo“ sukūrė dar viena spurtą, o be dantis BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt puolimas palaidojo viltis pasiekti pergalę 57:74.

Mažvydas Mašalka

II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)II lygos atkrintamosiose: „Lympo“ pergalė prieš „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 balandžio 07 d., penktadienis, 21:19 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 22:56 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:46 val.)Keturiese žaidime likę „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda iškovojo pergalę (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:01 val.)