Lympo vs BC „Rhino“ (69:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Emocijų nesuvaldžiusi „Lympo“ ekipa turėjo nusileisti BC „Rhino“ ekipai

2023 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 22:13 val., peržiūros: 260

Ketvirtadienį, vasario 2 dieną, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Lympo” bei svečių BC „Rhino“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 10:3 ir įgijo kelių atakų pranašumą. Vėliau svečių ekipa vis bandė mažinti savo atsilikimą, tačiau „Lympo“ turėjo visus atsakus ir išlaikė pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:18. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug nesikeitė. Antroje ketvirčio pusėje „Lympo“ ekipai pavyko įgyti jau dviženklį pranašumą. Ketvirčio pabaigoje BC „Rhino“ kiek apkarpė savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:37.

Trečiojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai susidūrė su sunkumais puolime ir per kiek daugiau nei septynias minutes, buvo įmetę vos penkis taškus. Tuo pasinaudojo svečių ekipa, kuri turėjo mažiau problemų puolime ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Atrodė, kad BC „Rhino“ jau įtvirtins savo pranašumą, bet „Lympo“ ekipa ketvirtį užbaigė sėkmingiau ir mažino savo atsilikimą iki dviejų taškų – 52:54. Lemiamo ketvirčio įtampa rungtynėse pasiekė maksimumą. Aikštelėje pasipylė techninės pražangos, o taip pat ir diskvalifikacinė pražanga. Likus žaisti tris minutes, rezultatas buvo lygus. Lemiamu metu savo pranašumą įrodė BC „Rhino“ ekipa, kuri išlaikė šaltą protą ir pasiekė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:75.

8 taškai

„Pikenpokas“ turėjo vargo su BC „Rhino“ ekipa (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:04 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP-2“ pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)„Lympo“ įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)Atkaklioje dvikovoje „Lympo“ įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 18:55 val.)43 V. Kamarūno taškai BC “Rhino“ neišgelbėjo ‒ nusileista „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)Po įtemptos kovos „TR Project“ pergalė prieš „Rhino“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:47 val.)„Užveža“ permainingame susitikime palaužė BC „Rhino“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:25 val.)„UNO“ po permainingos kovos įveikė antroje pusėje užstrigusią BC „Rhino“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:00 val.)