Skroblų alėja vs ICE (69:63)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje palaužė „ICE“

2022 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 20:31 val., peržiūros: 314

Lapkričio 16 d., trečiadienį, Kauno TMC salėje buvo sužaistos II lygos C pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (2-0) ir „ICE“ (2-0) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „ICE“ ekipa, kuri po T. Grigalevičiaus tolimo metimo nutolo dviženkle persvara 3:13. Visgi, po šio svečių spurto „Skroblų alėja“ labai greitai atsigavo ir iki kėlinio pabaigos priartėjo iki 15:19.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir po L. Matulaičio tolimo metimo persvėrė rungtynių rezultatą 24:23. Vėliau aikštelėje kova vyko taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje nedideliu spurtu „ICE“ ekipai vėl pavyko kiek nutolti. Įpusėjus susitikimui 35:41.

Trečiasis kėlinys abiem ekipom susiklostė ne itin rezultatyviai, o svečiai išlaikė nedidelę persvarą. Po trijų kėlinių 49:53.

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkų žaidėjas J. Špokas sumetė 10 taškų, po kurių „Skroblų alėja“ tolo 63:56. Po šio šeimininkų spurto „ICE“ ekipa jau nebegrįžo į artimą kovą ir patyrė pirmąją nesėkmę. Galutinis susitikimo rezultatas 69:63 (15:19, 20:22, 14:12, 20:10).

Deivydas Grigalius

„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Skroblų alėja“ lemiamo ketvirčio metu sutvarkė visus reikalus prieš „Lympo“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Gemavila“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ krepšininkus (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:28 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Skroblų alėja“ naujus metus pradėjo įtikinama pergale (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Skroblų alėja“ be pralaimėjimų įsitvirtinusi turnyrinės lentelės viršuje (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 16:54 val.)