Gemavila vs ICE (73:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 07 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ krepšininkus

2023 vasario 07 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 215

Vasario 7 dieną, 20:45 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir "ICE" (svečiai). „Gemavila“ kelis kartus buvo nutolę, per dviženklį atstumą, bet kelis kartus "ICE" atsitiesė, todėl nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis minutėmis. Čia geriau atrodė „Gemavilos" žaidėjai, kurie ir laimėjo susitikimą rezultatu 73:67 (20:16, 16:15, 15:21, 22:15).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie naudojosi varžovų klaidomis ir nutolo. "ICE" puolimas buvo visiškai užstrigęs, o antrojo ketvirčio metu jų deficitas jau tapo 10 taškų. Vis tik didelių pastangų dėka svečiai atsitiesė ir prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas buvo vos keli taškeliai 36:31.

Antroje rungtynių dalyje „Gemavila“ vėl pabėgo, bet "ICE" neketino nuleisti rankų. Galiausiai žaidimas tapo lygus ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. Šeimininkai pataikė labai svarbius metimus, apsigynė ir išlaikė trapų pranašumą savo pusėje 73:67.

Justas Blažaitis

„Gemavila“ neturėjo vargo su KK „Žaibas“ krepšininkais (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:36 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Kauno švarą“ (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:23 val.)„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje palaužė „ICE“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Gemavila“ nesunkiai susidorojo su „Ažytėnais“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:49 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Game on“ komandą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Lympo“ pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 20:03 val.)Kėlinio pabaigoje „Kauno švara“ įveikė „ICE“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2023 sausio 10 d., antradienis, 21:32 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 22:56 val.)„Gemavila“ iššvaistė persvarą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:56 val.)