Alta transportas vs Pikenpokas (108:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“

2022 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 334

Trečiadienį, lapkričio 9 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „II“ lygos, B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Alta transportas“ ir svečių „Pikenpokas“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Alta transportas“ ekipa diktavo visas žaidimo sąlygas rungtynėse ir jau įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 12:5. Nors svečiai sumažino atsilikimą, bet kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė „Alta transportas“ ir buvo priekyje 20:13. Antrojo kėlinuko viduryje K.Damijonaitis surengė spurtą ir 11:0, po kurių rezultatas tapo 54:20. Šeiminikai dar surengė kelius rezultatyvūs prasiveržimai vėl leido „Alta transportas“ ekipai nutolti – 58:24.

Antroji rungtynių pusė tapo tik formalumu, nes stipriau svečių ekipa pasipriešinti nesugebėjo ir rungtynes laimėjo „Alta transportas“. Galutinis rezultatas – 108:69.

5 perimt. kam.

„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„Alta transportas“ išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje prieš „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)Alta transportas antroje rungtynių dalyje susitvarkė su Pikenpoku (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Alta transportas“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ aštuntfinalį pradėjo klausimų nekeliančia pergale (2023 balandžio 11 d., antradienis, 20:03 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Pikenpokas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)