Alta transportas vs Pikenpokas (89:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 27 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Alta transportas antroje rungtynių dalyje susitvarkė su Pikenpoku

2023 vasario 27 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 384

Vasario 27-osios vakarą susitiko Alta transporto bei Pikenpoko ekipos.

Rungtynės prasidėjo šaltu dušu Alta transporto krepšininkams. Puikiai atakuodami iš baudos aikštelės, Pikenpoko krepšininkai įgijo persvarą ir laikė ją visą pirmosios pusės laiką. Prie to prisidėjo ir daugybė netaiklių Alta transporto metimų. Tačiau taškų badas negalėjo tęstis ilgai. Jau trečiajame kėlinyje Alta transporto krepšininkai prapliupo tritaškiais, sustiprino gynybą ir perėmė rungtynių iniciatyvą. Nors ketvirtame kėlinyje varžovai dar bandė vytis, bet taiklūs tolimi metimai pribaigė varžovų viltis laimėti šias rungtynes.

Rungtynių rezultatas 89:78 (20:25, 22:19, 23:13, 24:21).

Justinas Danasas

„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)KM „Žalgiris“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Pikenpoką“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:38 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ aštuntfinalį pradėjo klausimų nekeliančia pergale (2023 balandžio 11 d., antradienis, 20:03 val.)„Alta transportas“ išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje prieš „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įveikė „Gemavilą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 25 d., antradienis, 20:15 val.)