Kautech ‒ 2 vs Alta transportas (73:84)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“

2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 21:02 val., peržiūros: 355

Trečiadienį, gegužės 10 dieną, TPMC sporto salėjė įvyko „II“ lygos, ketvirfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Kautech ‒ 2“ bei svečių – „Alta transportas“. Rungynių gale rungtynes perlaužę svečiai, šventė pergalę, rezultatu 73:84.

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apyligis: 19:121. Antrajame kėlinyje „Alta transportas“ pasinaudoję varžovų klaidomis, užpuolė greitomis atakomis bei susikrovė kelių taškų persvarą, tačiau priešininkai greitai sumažino atsilikimą 37:40.

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau sėkmingai atakavo. Geras žaidimas leido svečiams ir toliau turėti aštuonių taškų persvarą – 53:58. Ketvirtajame kėlinyje, svečiai įjungė penktą pavarą bei pradėjo grįžinėti į rungtynes. I.Jančiukas surengė fantastišką pasirodymą, pataikydamas sudėtingus dvitaškius bei tritaškius, kurie leido svečiams įsiveržti į priekį ir turėti 15 taškų pranašumą. Gerą puolimą bei koncentraciją rungtynių gale parodę „Alta transportas“ šventė pergalę, rezultatu 73:84.

Matas Lisajevičius

II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)Atkaklioje dvikovoje „Lympo“ įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 18:55 val.)Negausiai susirinkę „Alfa transportas“ įveikė „GZP ‒ 2“ krepšininkus (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)Puiki antra rungtynių pusė atnešė „Kautech ‒ 2“ pergalę prieš „KSM '93 ‒ Bulvaras“ ekipą (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.) „Pikenpokui“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:34 val.)2 lygos ketvirtfinalyje į priekį įsiveržė „Alta transportas“. (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 20:07 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įveikė „Gemavilą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 25 d., antradienis, 20:15 val.)Lengva žalgiriečių pergalė prieš Kautech-2 (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:43 val.)