Kautech ‒ 2 vs Valpainiai (91:82)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech ‒ 2“ sulaukė rimto pasipriešinimo iš „Valpainių“

2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 378

Sekmadienį, lapkričio 20 dieną, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Kautech – 2” bei svečių “Valpainiai”.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 12:0 ir iškart įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau savo puolimą sužadino ir svečių ekipa ir palaikė varžovų tempą. Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 27:19. Antrojo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nekito. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 56:48.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Kautech – 2” ekipa ir toliau laikė nedidelį pranašumą savo rankose, o „Valpainiai“ vis bandė mažinti savo atsilikimą. Ketvirčio pabaigoje jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau šeimininkai dar šiek tiek truktelėjo į priekį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 74:69. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau įnirtingai kovojo ir likus žaisti tris minutes, skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimalaus. Visgi, du taiklūs tritaškiai paeiliui vėl leido „Kautech – 2” ekipai lengviau atsipūsti. „Valpainiai“ po šitų dūrių nesugebėjo atsigauti ir pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 91:82.

14 taškų

„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Kautech ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Valpainius“ (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Kautech ‒ 2“ ir antrą kartą įveikė „Valpainiai“ ekipą (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:05 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kautech ‒ 2“ įtikinamai įveikė „Gemavilą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:54 val.)II lygoje: išvargta „Kautech ‒ 2“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Kautech ‒ 2“ spurtu trečiajame kėlinyje prieš „Užveža“ prasivėrė sau kelią į finalą (2023 gegužės 28 d., sekmadienis, 21:45 val.)Įnirtingoje kovoje triumfavo „Kautech ‒ 2“ krepšininkai (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:37 val.)