ICE vs Lympo (66:76)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 08 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2 lygoje į ketvirtfinalį žengė „Lympo“

2024 balandžio 08 d., Pirmadienis, 23:36 val., peržiūros: 41

Pirmadienį, balandžio 8 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko II lygos aštuntfinalio antrasis susitikimas tarp „ICE“ ir „Lympo“. Po pirmojo serijoje pirmavo „Lympo“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Lympo“ lyderis R.Dambrauskas dominavo aikštelėje ir dėjimais, ir tiksliais perdavimais, o jo komanda šiek tiek pristojo tik jam atsisėdus ant suolo. Po pirmojo kėlinio 23:17 pirmavo „Lympo“. Antrajame kėlinyje 9:0 „ICE“ atkarpa ir jie jau buvo priekyje. Po šios atkarpos komandos keitėsi sėkmingais metimais ir po pirmosios pusės „ICE“ atsilikinėjo rezultatu 36:39.

Antroje pusėje „Lympo“ dažnai klydo, tačiau jų varžovai dažnai nesusikurdavo gerų metimų ir taip jie didino pranašumą bei artėjo link ketvirtfinalio. Paskutiniame kėlinyje A. Vėlyvio 6 taškai iš eilės neleido „Lympo“ lengvai keliauti namo su pergale. Vis gi, sunkią pergalę iškovojo „Lympo“ ir žengė į kitą etapą. Galutinis rezultatas: 76:66.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Limobus“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:21 val.)„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:22 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)„Lympo“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „ICE“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:22 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Kautech ‒ 2“ laimėjo prieš negausiai susirinkusius „Lympo“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:55 val.)„ICE“ pirmosiose rungtynėse susikrovė solidų pranašumą prieš BC „Rhino“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)