Consolius vs Meistro kodas (60:58)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

3 lygoje „Consolius“ ketvirtfinalio serijoje iškovojo pirmąją pergalę.

2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 17:05 val., peržiūros: 66

Sekmadienį, balandžio 7 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje vyko 3 lygos ketvirtfinalio susitikimas tarp „Consolius“ ir „Meistro kodas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje E.Šiaulenskis sėkmingai įveikdavo savo varžovus vienas ant vieno, bet jo komanda atsilikinėjo. „Consolius“ per pirmą kėlinį išmetė vos du tritaškius, bet ši taktika pasiteisino, nes jie išlaikė savo pranašumą. Antrajame kėlinyje „Consolius“ toliau taranavo varžovus po krepšiu ir rezultatu 36:24 po dviejų kėlinių pirmavo „Consolius“.

Antroje pusėje tik 25 rungtynių minutę „Consolius“ įmetė pirmąjį tritaškį pradėjo šiek tiek strigti puolime ir „Meistro kodas“ artėjo prie varžovų. Paskutiniame kėlinyje 9 taškų skirtumą „Meistro kodas“ panaikino per 2 minutes ir rungtynės tapo lygios. Iki paskutinių sekundžių vykusią dramą pavyko išgyventi „Consolius“ krepšininkams ir jie ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Galutinis rungtynių rezultatas 60:58 (18:15, 18:9, 10:13, 14:21).

„Consolius“ pergalingai pradėjo pirmenybes (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:01 val.)„Ežerietis“ pusfinalio seriją pradėjo pergalingai (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Ežerietis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Meistro kodas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:29 val.)„Consolius“ nesunkiai įveikė „Meistro kodą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 19 d., antradienis, 19:45 val.)„Consolius“ ekipa turėjo pripažinti „Ežerietis“ pranašumą (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:38 val.)„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Ežerietis“ antrą kartą įveikė „Consolius“ ir žengia į III lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 20:30 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Consolius“ pranašumą (2024 kovo 19 d., antradienis, 21:28 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)