Kauno švara vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (78:73)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą

2017 kovo 14 d., Antradienis, 23:47 val., peržiūros: 1232

Antradienį, kovo 14 – ąją dieną, „Kauno švaros“ sporto salėje buvo sužaistos KKL „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių pirmosios aštunfinalio poros (Mažoji taurė) rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Kauno švaros“ ir svečių „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos. Nuo pat susitikimo pradžios atkakli kova užvirė kiekviename aikštelės centimetre. Nei vienai komandai nepavyko atitrūkti kiek ženkliau per pirmąją kėlinio pusę. Per likusį laiką svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir vedimi T. Vilimo laimėjo pirmąjį ketvirtį – 20:26. Antrajį kėlinuką užtikrintai pradėjo „Kauno švaros“ krepšininkai, kurie laimėjo atkarpą 9:2 išsiveržė į priekį, o įpusėjus ketvirčiui „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ jau turėjo 9 taškų deficitą – 40:31. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes šeimininkai įgijo rekordinę 16 taškų persvarą (50:34). Per likusį laiką svečiams nepavyko pagerinti savo žaidimo ir jie pasitiko ilgąją pertrauką turėdami 13 taškų deficitą – 54:41.

Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir nei vienai komandai nepavyko ženkliau pakreipti rezultato savo naudai. Ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai, kurie po G. Simanavičiaus tritaškio jau pradėjo triuškinti varžovus (59:41). Tačiau antroje kėlinio pusėje „Kauno švaros“ krepšininkai išsikvepė, pradėjo strigti puolime ir gynyboje jie nebežaidė taip užtikrintai. Tuo pasinaudoję jų varžovai per likusį laiką sumažino deficitą ir prieš lemiamą rungtynių dalį komandas skyrė tie patys 13 taškų – 67:54. Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkams, kurie vedami E. Kumžos sumažino atsilikimą iki 7 taškų – 67:60. Šeimininkai netrukus laimėjo atkarpą 6:0 ir vėl susigrąžino turėtą pranašumą. Rungtynių pabaigoje svečiai dar pabandė atkurti intrigą šiose rungtynėse, kai likus žaisti pusantros minutės M.Kadakauskis pataikė iš toli ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 4 taškų (75:71), likus žaisti minutę komandas skyrė jau tik 2 taškai – 75:73. Tačiau lemiamu momentu svečiai nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos, o užtikrinčiau sužaidę „Kauno švaros“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu – 78:73 (20:26, 34:15, 13:13, 11:19).

Kauno švara: Gediminas Simanavičius – 26 tšk. (8 išpr. praž.), Šarūnas Kryžius – 18 tšk., Martynas Senkus – 12 tšk.

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Tomas Vilimas – 20 tšk. (10 atk. kam., 7 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Mindaugas Škimelis – 14 tšk., Martynas Kadakauskis – 11 tšk., Egidijus Kumža – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno švara“ laimėjo lemiamą aštunfinalio mūšį prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:59 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:07 val.)