Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Celsis (82:58)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 20:53 val., peržiūros: 1108

Vasario 19 dieną, 19:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (šeimininkai) ir „Celsis“ (svečiai). Nors šiose rungtynėse „Celsio“ ekipa susirinko vos penkiese, tačiau komanda labai sėkmingai, daugiau nei du kėlinukus, priešinosi varžovams. Vis tik antroje rungtynių dalyje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ išnaudojo ilgą suolelį ir galiausiai pabėgo tolyn. Be jėgų likę svečiai tik akimis palydėjo tolstančius varžovus, o rungtynės baigėsi rezultatu 82:58 (24:19, 19:18, 16:8, 23:13).

Rungtynes labai galingai pradėjo šeimininkai, kurie smeigė vieną tolimą metimą po kito ir skirtumas žaibiškai pasiekė 10 taškų ribą. Tačiau šis „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos pranašumas buvo apgaulingas, nes „Celsiui“ tiesiog prireikė laiko, kol komanda apsiprato aikštelėje ir netrukus intriga sugrįžo, o skirtumas praktiškai išnyko ir viskas prasidėjo iš naujo. Nors abi komandos žaidė banguotai, bet „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ sugebėjo vėl atitolti, o neabejotinu komandos lyderiu tapęs T.Vilimas iki ilgosios pertraukos surinko net 24 taškus. Tiesa, krepšininkas ilgosios pertraukos metu iškeliavo iš rungtynių ir daugiau šiame susitikime savo ekipai nebepadėjo. O prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai turėjo 6 taškų pranašumą 43:37.

Nors antroje rungtynių dalyje neblogai startavo „Celsio“ komanda, bet netrukus svečių puolimas visiškai sustojo. Prie to labiausiai prisidėjo ne tik aktyvi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos gynyba, bet ir „Celsio“ žaidėjų nuovargis. Žaidžiant be keitimų krepšininkai nebesugebėjo tinkamai atstovėti gynyboje ir tuo pasinaudoję šeimininkai spurtavo. Dar trečiojo kėlinuko metu skirtumas pasiekė ir 14 taškų ribą, bet nesustojo augęs ir vėliau. Rungtynių pabaigoje skirtumas tapo kone ir triuškinamu, galingai sužaidę po ilgosios pertraukos „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkai pasiekė solidžią pergalę, laimėdami rezultatu 82:58.

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Tomas Vilimas – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Egidijus Kumža – 22 tšk., Rytis Gasparavičius – 15 tšk.

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 18 tšk., Julius Svirka – 17 tšk., Žilvinas Balynas – 13 tšk.

„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Kauno švara“ laimėjo lemiamą aštunfinalio mūšį prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:59 val.)„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:07 val.)