Remza & Langvila vs ASU & Co „AgroVIS“ (73:83)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„ASU & Co „AgroVIS“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį

2017 balandžio 08 d., Šeštadienis, 00:36 val., peržiūros: 1022

Ketvirtadienį, balandžio 6 dieną, T. Ivanausko progimnazijoje įvyko Įmonių lygos, Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos – „Remza & Langvila“ bei svečių „ASU & Co „AgroVIS“. Tai buvo pirmosios serijos rungtynės, kuriose svečių ekipa didžiąją rungtynių dalį kontroliavo žaidimą. „ASU & Co „AgroVIS“ jau pirmąjį ketvirtį laimėjo solidžiu skirtumu ir nors vėliau aikštelės šeimininkai dar priartėdavo prie savo varžovų, bet svečių ekipa gerai sužaidė lemiamą ketvirtį ir išsivežė pergalę.

Rungtynes taikliu dvitaškių pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet svečių ekipa šovė į priekį ir pelnė net dešimt taškų be atsako, kurie leido jiems įgyti saugų pranašumą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir „Remza & Langvila“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, bet į kiekvieną sėkmingą jų ataką, „ASU & Co „AgroVIS“ atsakydavo tuo pačiu. Taigi, skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:20. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie surengė spurtą 11:0 bei taip persvėrė rezultatą savo naudai. Tuomet taškus pradėjo rinkti svečių ekipa ir pirmaujanti komanda pradėjo keistis kelis kartus. Visgi, kėlinuko pabaigą kiek geriau sužaidė svečiai ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo nežymų pranašumą – 40:44.

Trečiąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „ASU & Co „AgroVIS“ ir kelias atakas sėkmingai užbaigusi įgijo aštuonių taškų pranašumą. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, bet tada svečių ekipa įgijo 12-os taškų pranašumą ir atrodė, kad nenustos bėgti toliau. Visgi, „Remza & Langvila“ kėlinį užbaigė 12:2 spurtu ir paliko visus reikalus spręsti lemiamam ketvirčiui. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 62:64. Lemiamam ketvirčiui kur kas geriau pasiruošę atrodė „ASU & Co „AgroVIS“. Jie kėlinį pradėjo 12:1 spurtu bei taip susigrąžino ganėtinai saugų pranašumą. Beveik pusę kėlinio sužaidus, „Remza & Langvila“ tebuvo pelnę tą vieną tašką, o tai smarkiai jiems pakenkė. Po prasto kėlinio starto jie neatsigavo ir per likusį kėlinio laiką nemetė rimtesnio iššūkio savo varžovams. Taigi, galutinis rungtynių rezultatas buvo 73:83.

Remza & Langvila: Tadas Dudzevičius – 22 tšk., Tadas Galinauskas – 17 tšk., Arūnas Abromaitis – 14 tšk., Mindaugas Mingėla – 10 tšk. (12 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

ASU & Co „AgroVIS“: Arvydas Svetickas – 25 tšk., Danas Laurinavičius – 17 tšk., Aurimas Stanevičius – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 15 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 8 dieną, 12:45, ASU sporto salėje.

„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 17:03 val.)Pirmą kėlinuką 41:4 laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ lengvai žengė į pusfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:46 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 15:11 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išvykoje prabloškė komandą Celsis (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:47 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė pranašumą prieš Vilmistą (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:23 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)Penktas kartas nemeluoja ‒ „ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pirmąją pergalę (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:54 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:50 val.)