Kauno švara vs Kesko Senukai (87:76)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą

2017 sausio 10 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 1322

Sausio 10 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Kesko Senukus“. „Kauno švara“ buvo iškovoję tris pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Kesko Senukų“ sąskaitoje buvo viena pergalė ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Kesko Senukai“, bet vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Kauno švara“ (8:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė 10 taškų (14:4). Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Kauno švara“ išlaikė įgytą persvarą. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė devyni taškai (25:16).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes „Kauno švaros“ persvara padidėjo iki 13 taškų (31:18). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė „Kesko Senukai“ (31:24). Šeimininkų persvara pamažu tirpo ir sužaidus septynias minutes kėlinyje komandas skyrė tik keturi taškai (36:32). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai (46:40).

Trečio kėlinio pradžioje „Kauno švaros“ persvara sumažėjo iki dviejų taškų (46:44). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Ketvirtą minutę komandas skyrė tik vienas taškas (50:51). Devintą minutę dviejų taškų persvarą turėjo „Kesko Senukai“, bet kėlinį spurtu 7:0 baigė „Kauno švara“, kuri įgijo devynių taškų persvarą (67:58).

Ketvirtą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Kauno švara“, bet netrukus jų pranašumas sumažėjo iki šešių taškų (69:63). Netrukus komandas skyrė tik keturi taškai (71:67). Visgi aštuoni be atsako pelnyti „Kauno švaros“ taškai jiems padėjo atitrūkti (79:67). Antroje kėlinio pusėje „Kauno švara“ išsaugojo persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 87:76. Tai buvo ketvirta „Kauno švaros“ pergalė, o „Kesko Senukai“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„Kesko Senukai“ žaidėjas Šarūnas Kenstavičius: „Negaliu pasakyti, kad blogos rungtynės buvo. Varžovas stiprus, mes buksuojame šį sezoną susirinkti į rungtynes. Praktiškai pirmą kartą susirinkome pilnesnės sudėties. Šiek tiek geriau žaidėme, bet pritrūko to susižaidimo, jėgų gal, varžovai labai gerai pataikė. Nors neapsigynėme, bet tikėkimės, kad dar ne pabaiga sezono, šiek tiek susižaisime ir atsitiesime. Sveikiname varžovus su pergale. “

Kauno švara: Andrius Olberkis – 37 tšk. (7 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 9 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Kesko Senukai: Andrius Zapalskis – 24 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Ovidijus Ročius – 10 tšk., Andrius Bulotas – 10 tšk.

„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Kesko Senukai“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Celsiu“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)