Celsis vs Rapala (72:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Įtemtoje kovoje Celsis palaužė Rapala vyrukus

2017 vasario 21 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 914

Antradienio vakarą Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje žutbutinei kovai pasiruošę ginklus surėmė aikštelės šeimininkai Celsis, bei svečiai Rapala komandos. Abi komandos prieš rungtynes buvo turnyrinės lentelės viršuje. Celsis siekė išsaugoti pirmąją vietą grupėje, tuo tarpu Rapala pergalės atveju būtų kaip reikiant kėsinęsi į tą pačią pirmąją poziciją, kadangi atsilikimas sumežėtų iki 1 taško. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po taiklių I.Krukonis bei A.Tamulionis tritaškių kėliniui artėjant link vidurio įgijo 5 taškų persvarą 10:5. Svečiams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus ir vienintelis vaikinas kuriam pavyko tą daryti buvo M.Pažėra, kurio 9 pirmi taškai neleido atitrūkti Celsis vyrams. Kėlinio pabaigoje pagaliau atsirado antras žmogus praskrodęs krepšinio tinklelį, du taiklūs M.Kalėda dvitaškiai leido kiek sušvelninti skirtumą kuris buvo 17:13. Antrajame kėlinuke komandos pradėjo geriau pulti. Įsismaginę šeimininkų žaidėjai M.Valatkevičius ir I.Krukonis po truputį didino Celsio persvarą. Svečių gretose pagaliau prabilo vienas komandos lyderių L.Kalėda, jo 7 taškai šiame kėlinyje vis dar laikė svečius per kovinį atstumą šiose rungtynėse, o po dviejų ketvirčių 41:32 priekyje Celsis.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė, toliau vyko kieta vyriška kova, žaidėjai negailėjo energijos spausdami vienas kitą po visą aikštę, o įtampa dar labiau sukilo sužaidus 6min, kai po 4 iš eilės M.Pažėra taškų rezultatas tapo 49:45 vis dar priekyje buvo Celsis. Minutės pertraukėle buvo pačiu laiku, tik grįžus į aikštę J.Svirka ir A.Tamulionis baudė svečius iš toli ir vėl kiek atitrūko, o po 3 ketvirčių šeimininkai išlaikė kiek saugesnį atstumą 57:49. Ketvirtajame kėlinuke ir toliau svečiams nesisekė perlaužti rungtynių eigos savo pusėn. Keletą kartų, kai daugiausia M.Pažėra pastangų dėka skirtumas sumažėdavo iki 4 taškų, tuoj pat laukdavo šeimininkų lyderio I. Krukonio atsakymas. Būtent pastarasis likus žaisti pusei minutės pasiuntė kamuolį iš trijų taškų zonos ir taip garantavo pergalę savo komandai. Galutiniu rezultatu 72:65 pergalę šventė Celsis vyrai.

Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona (2017 balandžio 04 d., antradienis, 21:30 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ po itin permainingos kovos palaužė „Rapalą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)Celsis atkaklioje kovoje pranoko automokykla.lt (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 21:04 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 15:11 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)Negausiai susirinkęs „Celsis“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:14 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)