Vėjų linija & Garliavos duona vs Celsis (60:76)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 20:45 val., peržiūros: 1523

Sekmadienį, balandžio 2 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ir svečių „Celsio“ ekipų. Pirmus tris kėlinius komandos žaidė apylygiai, tačiau ketvirtame dominavę svečiai pasiekė pergalę rezultatu 60:76 (18:20, 15:18, 17:17, 10:21).

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių kelių taškų pranašumą turėjo „Celsis“ Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos ekipos keitėsi sėkmingais išpuoliais, ko pasekoje jas skyrė tik du taškai. Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavusi „Vėjų linija & Garliavos duona“ persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau čia pat „sausą“ atkarpą sužaidę svečių krepšininkai ir vėl išsiveržė į priekį, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė penki taškai. 33:38.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino, tačiau čia pat kelis sėkmingus išpuolius surengę „Celsio“ žaidėjai susigrąžino kelių taškų persvarą. Kiek vėliau „Vėjų linija & Garliavos duona“ dar buvo išsiveržę į priekį, tačiau ir vėl spurtavę svečių krepšininkai iki kėlinuko pabaigos susigrąžino penkių taškų pranašumą. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Celsiui“ pavyko atitrūkti dviženkliu skirtumu, kurio varžovai panaikinti nebesugebėjo. 60:76.

Po šio laimėjimo „Celsis“ serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

„Vėjų linija & Garliavos duona“: Vytautas Vaškevičius – 15 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Raila – 12 tšk. (18 atk. kam.), Laurynas Varnas – 12 tšk. (7 išpr. praž.)

„Celsis“: Ignas Krukonis – 26 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Julius Svirka – 18 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Valatkevičius – 14 tšk.

Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona (2017 balandžio 04 d., antradienis, 21:30 val.)