Rapala vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (69:84)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“

2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 22:16 val., peržiūros: 1100

Sausio 16 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių „Mažosios“ taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Rapala“ priemė svečius „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“. „Rapala“ buvo iškovoję penkias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos sąskaitoje buvo penkios pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Svečiai antrą minutę pirmavo rezultatu 3:8. Netrukus „Rapala“ varžovus prisivijo, o vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos pranašumas padidėjo iki keturių taškų (13:17). Visgi „Rapala“ į tai atsakė aštuoniais taškais be atsako (21:17). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (23:19).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (23:27). Labiau atitrūkti varžovams „Rapala“ neleido. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos keturių taškų persvarą turėjo svečiai (27:31). Po minutės pertraukėlės dar vieną tritaškį pataikė svečiai (27:34). „Rapala“ pamažu prisivijo varžovus, o taiklus tolimas metimas baigiantis kėlinio laikui padėjo šeimininkams įgyti dviejų taškų pranašumą (43:41).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (46:44). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes kėlinyje komandas skyrė tik vienas taškas (52:51). Vėliau 13 taškų be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ bei įgijo dviženklę persvarą (52:51). Baigiantis kėliniui „Rapala“ dviem taškais sumažino varžovų persvarą (54:64).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (57:66). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (57:73). „Rapala“ bandė vytis varžovus, bet „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ išsaugojo saugią persvarą bei varžovams neleido atkūrti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:84. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė šeštą pergalę, o „Rapala“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris M.Kadakauskis: „Labai gerai pažįstama komanda, nors pernai su jais nepavyko sužaisti. Jie išėjo žaisti į aukštesnį lygį. Žinojome, kad pas varžovus yra du gerai žaidžiantys žaidėjai ir koncentravomės į gynybą prieš juos. Gal išskyrus vieną kėlinį neblogai pavyko su jais susitvarkyti. Neblogai šiandien pataikėme iš dviejų ir trijų taškų zonos. Atkovojome daugiau kamuolių ir manau, tieisog šiandien buvome geresni.“

Rapala: Laurynas Kalėda – 28 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Arnoldas Vyšniauskas – 10 tšk.

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Tomas Vilimas – 23 tšk. (6 perimt. kam.), Egidijus Kumža – 22 tšk., Tomas Tirlikas – 11 tšk.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsirevančavo „Kauno švarai“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 21:52 val.)