Baubilas & Verslo pasaulis vs Kauno technologijos universitetas (80:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“

2017 kovo 07 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 1317

Antradienį, kovo 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, tarp turnyrinės lentelės kaimynių – „Baubilo & Verslo pasaulio“ (12-6) bei svečių „Kauno technologijos universiteto“ (12-6) krepšininkų.

Rungtynių pradžioje „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkai įgijo pranašumą ir po taiklaus M. Makulavičiaus metimo pirmavo 7:12. Ir nors svečiai dar labiau padidino savo persvarą iki 9:16, tačiau M.Samuolis, tritaškiu metimu sumažino „Kauno technologijos universiteto“ persvarą, o pirmasis kėlinukas pasibaigė 14:18.

Antrajame ketvirtyje „Kauno technologijos universiteto“ ekipa spurtavo ir po taiklaus tolimo V. Raudonio metimo jau pirmavo 21:34. Nors „Baubilas & Verslo pasaulis“ iškart atsakė spurtu 6:0, tačiau V.Raudonis ir toliau sėkmingai atakavo iš toli, kas leido svečiams ir toliau turėti dviženklį pranašumą 31:42.

Trečiajame kėlinuke „Baubilas & Verslo pasaulis“ iškart pradėjo mažinti svečių pranašumą ir po M. Samuolio taiklaus metimo priartėjo iki 46:52. Bet tada „Kauno technologijos universiteto“ ekipa po penkių iš eilės V. Raudonio metimų spurtavo 0:9 ir pirmavo 46:61. Visgi, šeimininkai, taiklių M. Samuolio ir D. Kvitkos tritaškių dėka priartėjo ir pasibaigus trečiajam kėlinukui turėjo vos trijų taškų deficitą 60:63.

Ketvirtajame kėlinuke užstrigo „Kauno technologijos universiteto“ puolimas, kuo puikiai pasinaudojo šeimininkai. Po dviejų tolimų R. Švagždžio metimų „Baubilas & Verslo pasaulis“ pirmavo 71:67. Turimą persvarą šeimininkai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir jas laimėjo rezultatu 80:72 (14:18, 17:24, 29:21, 20:9).

Baubilas & Verslo pasaulis: Donatas Pocevičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Samuolis – 15 tšk., Vytautas Mačys – 12 tšk. (10 atk. kam.), Ramūnas Švagždys – 11 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Vidas Raudonis – 30 tšk., Vytautas Tilinskas – 18 tšk., Darius Čiužas – 10 tšk. (10 atk. kam., 7 perimt. kam.)

Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)Nervingose aštunfinalio rungtynėse „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Artstone“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:34 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 23:13 val.)