Coca Cola vs Kauno technologijos universitetas (51:46)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 21:23 val., peržiūros: 1378

Serkmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Coca Cola“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno technologijos universitetas“ („KTU“)

Rungtynes „KTU“ pradėjo keturiais lengvais taškais, tačiau „Coca Cola“ pradėjo pataikyti vieną po kito tritaškius metimus ir surengė atkarpą 13:0 ( 13:4). Svečiams sunkiai sekėsi suregzti rezultatyvias atakas, o šeimininkai toliau išlaikė pranašumą. Po minutės pertraukėlės „KTU“ atsakė sėkminga atkarpa 10:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Paskutinėmis sekundėmis L.Pilipavičius išlygino rezultatą – 18:18.

Antrame kėlinyje „KTU“ toliau demonstravo stabilų puolimą bei gynyba, kur su kiekviena minute didino pranašumą ( 20:24). Tomas Gudas tempė šeimininkus ant pečių antrame kėlinyje, kur kėlinuko pabaigoje surengė keletą sėkmingų atkarpų ir komandas skyrė tik 4 taškai – 26:30.

Po ilgosios pertraukos labiau dominavo gynyba nei puolimas. Kiekvienas taškas buvo aukso vertės, tačiau „Coca Cola“ buvo besivijanti komanda ( 30:35). Likus žaisti tris minutes šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis ir skirtumas pradėjo tirpti, kol galiausiai persvėrė rezultatą į savas rankas ( 38:36). Kėlinuką „KTU“ užbaigė sėkminga ataka – 38:38.

Ketvirtajame kėlinyje L.Andriuškevičius individualais veiksmais surengė 6:0 atkarpą ir „KTU“ toliau dominavo aikštelėje ( 39:45). Po ilgos pertraukos „Coca Cola“ ekipai pavyko pelnyti tritaškį metimą, kur su taikliu metimu užsivedė ir visa komanda. Po sėkmingos atkarpos šeimininkai pirmavo dviems taškais ( 47:45). Rungtynių pabaigoje L.Andriuškevičius turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau tik vieną baudos metimą realizavo. Tomas Gudas šaltakraujiškai pataikė visus baudos metimus ir tai garantavo „Coca Cola“ pergalę, rezultatu – 51:46.

Coca Cola: Tomas Gudas – 15 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mantas Šmigelskas – 11 tšk., Lukas Pilipavičius – 10 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Laurynas Andriuškevičius – 16 tšk., Vidas Raudonis – 12 tšk., Kęstutis Baltakys – 7 tšk.

Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)